Лідія Варбанова прочитає лекцію про культурний менеджмент


28 жовтня у конференційній залі Гете-Інституту відбудеться лекція канадської дослідниці, менеджерки Лідії Варбанової "Стратегічний менеджмент та підприємництво в мистецькій сфері". 

У лекції йтиметься про теоретичні засади стратегічного менеджменту із посиланням на практичний досвід мистецьких інституцій і різного типу культурних подій у Канаді та Європі. Серед питань у фокусі лекторки: чому інноваційний тип мислення та підприємницька діяльність є дуже важливими векторами стратегічного менеджменту у сфері мистецтва; якими є особливості побудови стратегій для різних типів мистецьких інституцій; чи може мистецька активність вибудувати стійку бізнес-модель і наскільки це важливо для розвитку економіки та мистецької сфери.

Лідія Варбанова має більш ніж двадцятирічний досвід консультування, дослідження та викладання у понад 50 країнах світу. Вона є унікальною експерткою з питань менеджерських стратегій, підприємництва та онлайн технологій, яка спеціалізується (окрім іншого) на мистецтві, культурі та некомерційному секторі.

Лекцією Лідії Варбанової СSM розпочинає публічну частину освітнього проекту "Культура 3.0" – семінару для культурних критиків, журналістів та редакторів. Важливою складовою програми, учасниками якої стали відібрані на конкурсній основі практики, є комунікація із запрошеними міжнародними спеціалістами, лекції яких будуть відкритими для широкої аудиторії.

ArtSchoolUA